Punkty lojalnościowe 0

 

Program lojalnościowy - Zbieraj punkty i wymieniaj je na sprzęt!

Kupując produkty objęte programem lojalnościowym, zbierasz punkty, które później możesz wymienić na inne produkty dostępne w sklepie lub otrzymać stały rabat. Za każde wydane 10 zł otrzymujesz 1 pkt. Opcja dostępna jest tylko dla klientów zarejestrowanych.  

czytaj całość »
ZMIANA DATY 0

   UWAGA! UWAGA! UWAGA!

 

 Drodzy zawodnicy, trenerzy, kibice, wszyscy      zainteresowani.


 Z przyczyn formalnych i niezależnych od nas  nie jesteśmy w  stanie przeprowadzić ligi i gali  KnockOut Art 6 w  planowanym terminie  26.02.2017. Za zaistniałą sytuację  przepraszamy.


 Jednocześnie informujemy, że zarówno liga jak i  gala  odbędzie się w tym samym miejscu  19.03.2017.

W związku z  tym, prosimy  wszystkich chętnych do udziału w lidze o  ponowne wypełnienie formularza  zgłoszeniowego dostępnego  pod  adresem https://docs.google.com/…/1jEX9zFrcqM33hbvmxnWlmKwvbS…/edit…

 Za powstałe zamieszanie przepraszamy,

 Zespół KnockOut Art

 

 

czytaj całość »
VI edycja Ligi Knockout Art 0


Zaproszenie na VI edycję Amatorskiej Ligi Muay Thai Knockout Art!

 

Dla zwycięzcy wszystkich edycji wyjazd do Tajlandii oraz sprzęt treningowy marki Yokkao!

 

Knockout Art serdecznie zaprasza do wzięcia  udziału w lidze Muay Thai! 

 

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy przejść do artykułu ("czytaj całość")

 

czytaj całość »
V edycja Ligi Knockout Art 0

Zaproszenie na V edycję Amatorskiej Ligi Muay Thai Knockout Art!

 

Dla zwycięzcy wszystkich edycji wyjazd do Tajlandii oraz sprzęt treningowy marki Yokkao !

 

Knockout Art serdecznie zaprasza do wzięcia  udziału w lidze Muay Thai! 

 

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy przejść do artykułu ("czytaj całość")

czytaj całość »
Wyniki Knockout Art 4 0

W dniu 22.10.2016 w Swarzędzu odbyła się czwarta edycja ligi Knockout Art, na której  zaprezentowało się wielu zawodników z Polski jak i Europy, reprezentantów takich klubów jak:Best Gym Grodno, Legion Głogów Boran Barlinek, Am Nat Kraków, Shootboxer Mosina, Husarz Białystok, WUEF KC Team, Żarski Klub Sportów Walki,Kohorta Poznań, Kohorta Swarzędz, Kohorta Środa Wlkp., Kohorta Wronki, Ankos MMA, Czerwony Smok Poznań, Fight Club Łódź, Pretorium Poznań, Mongkom Łódź i wiele innych.

W rywalizacji sportowej brali udział zawodnicy, którzy dopiero stawiali pierwsze kroki w sportach walki jak i bardziej doświadczeni fighterzy. Z tego powodu sportowcy zostali podzieleni na trzy klasy startowe: A, B i C. Zawodnicy podczas ligi zdobywali punkty, które będą na bieżąco podliczane podczas następnych edycji Ligii. Przypominamy, że główną nagrodą jest wylot do Tajlandii oraz nagrody rzeczowe takie jak sprzęt treningowy Yokkao.

Tradycyjnie jak przy wcześniejszych edycjach, wieczorem odbyła się gala sportów walki gdzie zmierzyli się głównie miejscowi zawodnicy, ale nie zabrakło również znanych i utytułowanych zawodników takich jak Patryk Beszta-Borowski czy Artem Vaskoboynikov. Jako organizatorzy bardzo dziękujemy wszystkim trenerom jak i zawodnikom za przybycie i tworzenie razem z nami tego wydarzenia sportowego. Mamy nadzieję, że na kolejnych edycjach frekwencja będzie coraz większa. 

Na edycję następnej ligi zapraszamy już 17 grudnia w Środzie Wielkopolskiej!

Poniżej zamieszczamy wyniki ligi Knockout Art. 4

czytaj całość »
IV edycja Ligi Knockout Art 0

Zaproszenie na IV edycję Amatorskiej Ligi Muay Thai Knockout Art!

 

Dla zwycięzcy wszystkich edycji wyjazd do Tajlandii oraz sprzęt treningowy marki Yokkao !

 

Knockout Art serdecznie zaprasza do wzięcia  udziału w lidze Muay Thai! 

 

 

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy przejść do artykułu ("czytaj całość")

czytaj całość »
Seria ciekawostek od fizjoterapeutki Soni Porzucek 0

 We współpracy z fizjoterapeutką Sonią Porzucek będziemy  zamieszczać ciekawe artykuły odnośnie wszelkiego rodzaju  urazów i kontuzji, które występują wśród zawodników  sztuk walk. Zdarza się tak, że pozornie wyglądające urazy  przynoszą z czasem niepożądane skutki dla zdrowia i  wyłączają zawodników z dalszej aktualności.

 Zachęcamy Was do śledzenia tej serii. Wiedzy nigdy nie za  wiele ;)

 

A na początek kilka informacji odnośnie siniaków i krwiaków-czym się różnią i jak uniknąć powikłań po ich wystąpieniu. Więcej informacji pod "Czytaj całość".

 

 

czytaj całość »
Wyniki Gali Knockout Art 3 0

Wczoraj (5.12) w Środzie Wielkopolskiej odbyła się już trzecia edycja Gali Knockout Art! 

Pierwszy pojedynek odbył się w formule proamatorskiej. Łukasz Czech z sekcji Kohorta Środa Wielkopolska zmierzył się z Patrykiem Wiśniewskim z klubu "Sparta Goleniów". Na ringu mieliśmy okazję podziwiać agresywne wymiany bokserskie oraz cały wachlarz kopnięć jakimi pochwalił się Łukasz, który najprawdopodobniej właśnie ze względu na mocne i częste kopnięcia wypracował sobie przewagę nad przeciwnikiem i w efekcie zwyciężył swoją drugą walkę. 

 

W kolejnej walce mieliśmy okazję podziwiać Sławomira Szymkowiaka oraz Krystiana Kościółka. Jednak to Sławek przyjął bardzo twardą postawę już od pierwszych sekund walki i to jemu finalnie udało się zwyciężyć przed czasem.  W kolejnym starciu oglądaliśmy Grzegorza Grześkowiaka, który popisał się bardzo agresywnym stylem walki, zwieńczonym potężnymi ciosami, które cały czas trafiały w głowę przeciwnika. Właśnie te silne i dopracowane akcje bokserskie dały Grzegorzowi jednogłośne, w pełni zasłużone zwycięstwo.  

W walkach zawodowych mogliśmy zobaczyć startującego w MMA - Damiana  "Dylana" Skarżyńskiego, który wygrał z reprezentantem Ukrainy po pierwszej rundzie, po tym jak jego przeciwnik nie został dopuszczony do kontynuowania walki. Dylan - Mistrz Europy Taekwondo rozpoczął walkę od serii kopnięć, w tym kilku celnych na głowę. Z narożnika słychać było podpowiedzi aby Damian szedł właśnie dalej w tym kierunku i wciąż okopywał swojego przeciwnika jednak walka bardzo szybko przeniosła się do parteru. Grad ciosów spadający na zawodnika z Ukrainy spowodował, że nie był on w stanie wyjść do drugiej rundy. 

W walce wieczoru kolejny raz mogliśmy podziwiać Bartosza Kołodziejczaka. Bartek  stoczył walkę z młodym, bardzo utalentowanym przeciwnikiem z Chodzieży,  zdecydował się konsekwentnie od początku obijać wykroczną nogę przeciwnika. W efekcie doświadczenie wzięło górę i Kołodziejczak zwyciężył przez TKO w drugiej  rundzie. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl